O mně

Je krása zažít pocit, jako byste kráčeli po obláčcích a vaše chodidla se cítila jako v bavlnce.

Jste na správném místě. Pedikúra Prosek, pedikúra s profesionálním přístupem, která se postará o zdraví a krásu vašich nohou. Starostlivost o chodila je velmi důležitá nejen z estetického, ale také ze zdravotního hlediska. Celý život nám nohy věrně slouží, nosí nás a jsou oporou pro naše tělo. Nezapomínejte na ně.

Dopřejte jim zaslouženou péči a sobě příjemný pocit, že se o vás někdo stará.

Vaši pedikúru začínám krátkou diagnostikou chodidel. Při obtížích jako jsou zarostlé nehty, kuří oka, rozpraskané paty (ragády), ztvrdlá kůže ( hyperkeratóza), otlaky, mykózy nebo jiné neduhy doporučím jak dále postupovat a ulevit vaším starostem. Je důležité mít na paměti, že některé potíže s chodidly se nevyřeší okamžitě a k trvalému odstranění problému je potřeba více času. Včasná diagnostika je v těchto případech velmi prospěšná. Obor podologie se soustředí hlavně na prevenci, řešení vzniklých potíží, odlehčení bolesti a uzdravení. Specializuji se na přístrojovou, tedy suchou pedikúru, medicinální pedikúru (vhodnou i pro diabetiky)

Ráda pomáhám klientům například s ošetřením chodidel s mykózou, lupénkou, diabetes mellitus a svou péči věnuji také dětem i sportovcům.

Pracuji s nejnovějším přístrojem Coneta Podolog Nova 3, který patří mezi špičkové přístroje u nás i v zahraničí. K ošetření používám speciální frézy a samozřejmě všechny nástroje prochází důkladnou sterilizací.

JSEM ČLENEM PODIATRICKÉ SPOLEČNOSTI,

KLIENTI DIABETCI DOSTÁVAJÍ OD VZP PŘÍSPĚVĚK NA OŠETŘENÍ AŽ VE VÝŠI  3000 KČ ROČNĚ.

( příspěvek 500kč za jedno ošetření, tj. 6 návštěv ročně )